alt
Особливості
Зручність і безпека
Сингуматор (похоронний ліфт) гарантовано убезпечить труну з тілом померлого від падіння, перекидання під час заключного акорду похоронної процесії.
Рівень
Нова для нас послуга високого рівня похорону – похоронний ліфт (сингуматор), що стала давно уже звичною в США, Канаді, Австралії та у Європейському Союзі.
Урочистість
У зібраному вигляді пристрій виглядає бездоганно з естетичної точки зору і жодним чином не порушує стилістику похоронного обряду, а навпаки, надає церемонії урочистості і благородства.
Нечутливі до погоди
Сучасні ліфти не відчувають негоди, а завдяки конструктивним особливостям легко збираються та монтуються.
Жодних хвилювань
Справний, налагоджений механізм гарантує безаварійність процесу, чого не скажеш про традиційний спосіб, який виконується вручну.
Безаварійне опускання
Гарантує плавне, рівне, естетичне, безпечне та безаварійне опускання труни в могилу.
Траурне драпірування
Використання сингуматора з траурним драпіруванням могили надають урочистості церемонії поховання.
Норма
Сингуматор - це не данина моді, а норма поховання і спосіб вираження свого ставлення до померлого.
Ми забезпечуємо
Виконання плану поховання будь-якої складності
Дивитися всі послуги
Транспорт супроводу похоронної процесії
01
Транспорт супроводу похоронної процесії
Транспорт - основа виконання плану похорону. Перевезення тіла померлого до дому, до моргу, на кладовище і до крематорію, до храму, до інших міст і регіонів, з-за кордону та до аеропортів. Виконується робота будь-якого рівня складності.
Книга пам'яті "Людина епохи"
02
Книга пам'яті "Людина епохи"
Керівник Приватної фірми «Петро Великий» Алла Ландар дала життя новій послузі під час організації прощання з видатними особистостями у нашій державі.
Драпірування місця поховання
03
Драпірування місця поховання
Надання красивого і акуратного зовнішнього вигляду місцю поховання з використанням кольорових тканин і штучного газону – не лише остання данина і пошана, але й краса та зручність за будь-якої погоди.
Організатор плану похорону
04
Організатор плану похорону
Організатор (розпорядник) прийде на допомогу, позбавить родичів від клопоту з підготовки та організації траурних заходів, виголосить прощальну промову, розповість про життєвий шлях, стежитиме за порядком від початку церемонії до її завершення.
Перенесення тіла померлого
05
Перенесення тіла померлого
Похоронний обряд включає в себе традиції, яких зазвичай дотримуються в кожній країні. Особлива увага при цьому завжди приділялася виносу труни з тілом покійного. Єдиним вірним рішенням є виклик досвідченої бригади із виносу компанії «Петро Великий».
Юридичний супровід питань спадку
06
Юридичний супровід питань спадку
Питання спадкових правовідносин чітко визначені українським законодавством. Усі юридичні питання, пов’язані з супроводом спадку, допоможе вирішити юридичне бюро нашої компанії.
Намети
07
Намети
Намети на кладовищі під час похорону в Європейському Союзі і США давно вже стали необхідним і важливим атрибутом. Компанія “Петро Великий” надає максимально допустимий для наших кладовищ розмір намета.
Автобус VIP-супроводу Mercedes-Benz
08
Автобус VIP-супроводу Mercedes-Benz
Супровід процесії високого рівня, вишуканий дизайн салону з дизайнерським освітленням, двозонний клімат-контроль і підвищений рівень безпеки з набором спеціального обладнання Premium сегменту.
Музичний супровід
09
Музичний супровід
Компанія «Петро Великий» пропонує під час організації похорону як традиційний духовий оркестр, так і сучасний музичний супровід з живим виконанням музичних творів саксофоністом і скрипалем.
Документи
10
Документи
Документи для кремації, для поховання в урні з прахом або традиційно в труні, для отримання лікарської довідки про смерть та Свідоцтва про смерть, для транспортування «Вантажу-200» – ось базовий список документів, які потрібно оформити і отримати.