alt
Особливості
Зручність і безпека
Сингуматор (похоронний ліфт) гарантовано убезпечить труну з тілом померлого від падіння, перекидання під час заключного акорду похоронної процесії.
Рівень
Нова для нас послуга високого рівня похорону – похоронний ліфт (сингуматор), що стала давно уже звичною в США, Канаді, Австралії та у Європейському Союзі.
Урочистість
У зібраному вигляді пристрій виглядає бездоганно з естетичної точки зору і жодним чином не порушує стилістику похоронного обряду, а навпаки, надає церемонії урочистості і благородства.
Нечутливі до погоди
Сучасні ліфти не відчувають негоди, а завдяки конструктивним особливостям легко збираються та монтуються.
Жодних хвилювань
Справний, налагоджений механізм гарантує безаварійність процесу, чого не скажеш про традиційний спосіб, який виконується вручну.
Безаварійне опускання
Гарантує плавне, рівне, естетичне, безпечне та безаварійне опускання труни в могилу.
Траурне драпірування
Використання сингуматора з траурним драпіруванням могили надають урочистості церемонії поховання.
Норма
Сингуматор - це не данина моді, а норма поховання і спосіб вираження свого ставлення до померлого.
Ми забезпечуємо
Виконання плану поховання будь-якої складності
Дивитися всі послуги
Перевезення тіла померлого
01
Перевезення тіла померлого
Перевезення тіла  до моргу буде здійснено нашим спецтранспортом і нашим персоналом без посередників. У разі ненасильницької смерті, після засвідчення медиками і поліцією цього факту, ми надамо транспорт для перевезення тіла.
Автобус VIP-супроводу Mercedes-Benz
02
Автобус VIP-супроводу Mercedes-Benz
Супровід процесії високого рівня, вишуканий дизайн салону з дизайнерським освітленням, двозонний клімат-контроль і підвищений рівень безпеки з набором спеціального обладнання Premium сегменту.
Катафалк класу стандарт Volvo
03
Катафалк класу стандарт Volvo
Урочиста прощальна церемонія високого рівня на катафалку Volvo 940 за розумні кошти – традиційна послуга класу Standart у Європейському Союзі.
Транспорт супроводу похоронної процесії
04
Транспорт супроводу похоронної процесії
Транспорт - основа виконання плану похорону. Перевезення тіла померлого до дому, до моргу, на кладовище і до крематорію, до храму, до інших міст і регіонів, з-за кордону та до аеропортів. Виконується робота будь-якого рівня складності.
Музичний супровід
05
Музичний супровід
Компанія «Петро Великий» пропонує під час організації похорону як традиційний духовий оркестр, так і сучасний музичний супровід з живим виконанням музичних творів саксофоністом і скрипалем.
Драпірування місця поховання
06
Драпірування місця поховання
Надання красивого і акуратного зовнішнього вигляду місцю поховання з використанням кольорових тканин і штучного газону – не лише остання данина і пошана, але й краса та зручність за будь-якої погоди.
Оформлення плану похорону
07
Оформлення плану похорону
Складання плану похорону, допомога в підготовці необхідного пакету документів нашими спеціалістами, замовлення комплексу послуг і товарів з усією необхідною атрибутикою в наших салонах.
Книга пам'яті "Людина епохи"
08
Книга пам'яті "Людина епохи"
Керівник Приватної фірми «Петро Великий» Алла Ландар дала життя новій послузі під час організації прощання з видатними особистостями у нашій державі.
VIP-катафалк Mercedes-Benz E class
09
VIP-катафалк Mercedes-Benz E class
Правильний шлях надати церемонії прощання високого статусу – скористатись європейською послугою класу Premium як найвищим рівнем поваги до рідної людини.
Намети
10
Намети
Намети на кладовищі під час похорону в Європейському Союзі і США давно вже стали необхідним і важливим атрибутом. Компанія “Петро Великий” надає максимально допустимий для наших кладовищ розмір намета.