Музичний супровід

alt
alt
alt
Особливості
Вибір
Музиканти на ваше прохання підготують музичні твори, які любила за життя померла особа, виконають побажання рідних і близьких.
Сучасний рівень
Можливість вибору: окрім традиційного оркестру – живе виконання композицій музикантами під супровід кращих оркестрів світу на сучасній звуковій апаратурі.
Професійна апаратура
За бажанням рідних ми встановимо біля місця поховання або кремації професійну звукову апаратуру, мікрофони, сабвуфери, а також цифровий ревербиратор для об'ємного залового звучання.
Сучасний супровід
Сучасний музичний супровід з живим виконанням музичних творів саксофоністом і скрипалем.
Традиційне
Компанія «Петро Великий» пропонує під час організації похорону традиційний духовий оркестр у тому числі.
Формування настрою
Мелодія здатна проникати в душу і формувати настрій навіть під час прощальної церемонії.
Великий список
Список композицій досить великий, можлива підготовка окремого музичного твору на прохання рідних покійного. Традиції змінюються.
Професійний звук
Скрипаль і саксофоніст буде забезпечений професійною музичною мінусовою фонограмою із записом кращих оркестрів світу.
Ми забезпечуємо
Виконання плану поховання будь-якої складності
Дивитися всі послуги
VIP-катафалк Lincoln Town Car
01
VIP-катафалк Lincoln Town Car
Катафалк на базі президентського лімузину США – це розкіш, високий статус, урочистість церемонії завдяки живому панорамному вигляду з вікон салону дизайнерського вирішення композицій від професійних флористів.
Документи
02
Документи
Документи для кремації, для поховання в урні з прахом або традиційно в труні, для отримання лікарської довідки про смерть та Свідоцтва про смерть, для транспортування «Вантажу-200» – ось базовий список документів, які потрібно оформити і отримати.
Перевезення тіла померлого
03
Перевезення тіла померлого
Перевезення тіла  до моргу буде здійснено нашим спецтранспортом і нашим персоналом без посередників. У разі ненасильницької смерті, після засвідчення медиками і поліцією цього факту, ми надамо транспорт для перевезення тіла.
VIP-катафалк Mercedes-Benz E class
04
VIP-катафалк Mercedes-Benz E class
Правильний шлях надати церемонії прощання високого статусу – скористатись європейською послугою класу Premium як найвищим рівнем поваги до рідної людини.
Транспорт супроводу похоронної процесії
05
Транспорт супроводу похоронної процесії
Транспорт - основа виконання плану похорону. Перевезення тіла померлого до дому, до моргу, на кладовище і до крематорію, до храму, до інших міст і регіонів, з-за кордону та до аеропортів. Виконується робота будь-якого рівня складності.
Книга пам'яті "Людина епохи"
06
Книга пам'яті "Людина епохи"
Керівник Приватної фірми «Петро Великий» Алла Ландар дала життя новій послузі під час організації прощання з видатними особистостями у нашій державі.
Перенесення тіла померлого
07
Перенесення тіла померлого
Похоронний обряд включає в себе традиції, яких зазвичай дотримуються в кожній країні. Особлива увага при цьому завжди приділялася виносу труни з тілом покійного. Єдиним вірним рішенням є виклик досвідченої бригади із виносу компанії «Петро Великий».
Намети
08
Намети
Намети на кладовищі під час похорону в Європейському Союзі і США давно вже стали необхідним і важливим атрибутом. Компанія “Петро Великий” надає максимально допустимий для наших кладовищ розмір намета.
Сингуматор (похоронний ліфт)
09
Сингуматор (похоронний ліфт)
Сучасний ліфт - це запорука того, що під час траурної церемонії опускання труни, і тим більше саркофага навіть найважчих моделей і великого за вагою тіла померлого нічого несподіваного не станеться.
VIP-похорон
10
VIP-похорон
Елітний похорон – це захід особливого рівня відповідальності, чітка організація якого доступна лише ритуальному агентству з великим досвідом роботи, широкими можливостями і вишколеним персоналом.