Музичний супровід

alt
alt
alt
Особливості
Вибір
Музиканти на ваше прохання підготують музичні твори, які любила за життя померла особа, виконають побажання рідних і близьких.
Сучасний рівень
Можливість вибору: окрім традиційного оркестру – живе виконання композицій музикантами під супровід кращих оркестрів світу на сучасній звуковій апаратурі.
Професійна апаратура
За бажанням рідних ми встановимо біля місця поховання або кремації професійну звукову апаратуру, мікрофони, сабвуфери, а також цифровий ревербиратор для об'ємного залового звучання.
Сучасний супровід
Сучасний музичний супровід з живим виконанням музичних творів саксофоністом і скрипалем.
Традиційне
Компанія «Петро Великий» пропонує під час організації похорону традиційний духовий оркестр у тому числі.
Формування настрою
Мелодія здатна проникати в душу і формувати настрій навіть під час прощальної церемонії.
Великий список
Список композицій досить великий, можлива підготовка окремого музичного твору на прохання рідних покійного. Традиції змінюються.
Професійний звук
Скрипаль і саксофоніст буде забезпечений професійною музичною мінусовою фонограмою із записом кращих оркестрів світу.
Ми забезпечуємо
Виконання плану поховання будь-якої складності
Дивитися всі послуги
Драпірування місця поховання
01
Драпірування місця поховання
Надання красивого і акуратного зовнішнього вигляду місцю поховання з використанням кольорових тканин і штучного газону – не лише остання данина і пошана, але й краса та зручність за будь-якої погоди.
Сингуматор (похоронний ліфт)
02
Сингуматор (похоронний ліфт)
Сучасний ліфт - це запорука того, що під час траурної церемонії опускання труни, і тим більше саркофага навіть найважчих моделей і великого за вагою тіла померлого нічого несподіваного не станеться.
Намети
03
Намети
Намети на кладовищі під час похорону в Європейському Союзі і США давно вже стали необхідним і важливим атрибутом. Компанія “Петро Великий” надає максимально допустимий для наших кладовищ розмір намета.
VIP-катафалк Lincoln Town Car
04
VIP-катафалк Lincoln Town Car
Катафалк на базі президентського лімузину США – це розкіш, високий статус, урочистість церемонії завдяки живому панорамному вигляду з вікон салону дизайнерського вирішення композицій від професійних флористів.
Оформлення плану похорону
05
Оформлення плану похорону
Складання плану похорону, допомога в підготовці необхідного пакету документів нашими спеціалістами, замовлення комплексу послуг і товарів з усією необхідною атрибутикою в наших салонах.
Прижиттєвий договір на поховання
06
Прижиттєвий договір на поховання
Прижиттєвий договір – це одна з нових, але вже досить затребуваних ритуальних послуг у нашій державі. Настала черга його повноцінного виходу в світ.
Перенесення тіла померлого
07
Перенесення тіла померлого
Похоронний обряд включає в себе традиції, яких зазвичай дотримуються в кожній країні. Особлива увага при цьому завжди приділялася виносу труни з тілом покійного. Єдиним вірним рішенням є виклик досвідченої бригади із виносу компанії «Петро Великий».
Юридичний супровід питань спадку
08
Юридичний супровід питань спадку
Питання спадкових правовідносин чітко визначені українським законодавством. Усі юридичні питання, пов’язані з супроводом спадку, допоможе вирішити юридичне бюро нашої компанії.
Виклик ритуального агента
09
Виклик ритуального агента
Виклик ритуального агента – це відповіді на всі запитання, інформування про роботу всіх моргів і кладовищ, порада як правильно поховати людину згідно його віросповіданням, оформлення похорону та підготовка документів не виходячи з дому.
VIP-похорон
10
VIP-похорон
Елітний похорон – це захід особливого рівня відповідальності, чітка організація якого доступна лише ритуальному агентству з великим досвідом роботи, широкими можливостями і вишколеним персоналом.