Особливості
Краса і комфорт
Крім краси самого заходу, проліт зграї білих голубів нагадає рідним і близьким: життя триває, він (вона) назавжди залишиться в пам’яті і наших серцях.
Новаторство
Новий вид церемонії з прольотом зграї білих голубів у заключній частині прощання.
Символ Святого Духа
У християнстві голуб - символ Святого Духа. Вважається, що душа померлого відлітає в небеса на крилах білого голуба. Взявши в руки птицю - останнього провідника у вічність, рідні нашіптують їй останні, найпотаємніші слова любові і вдячності покійному, потім відпускають голуба вгору. Прощаючись, душа описує довгі кола.
Вміти відпускати
Якщо немає змоги зробити це зусиллям волі, на допомогу приходять символічні жести обрядів, в яких закладена давня мудрість. Випускаючи в небо голуба, людина наче звільняється від жаху і болю, залишаючи в душі лише світлу печаль.
Життя триває!
Політ голубів стане ніби ковтком свіжого повітря, даниною пам’яті і ще раз нагадає: життя триває!
Остання почесть
Зазвичай родина замовляє кілька білих голубів, щоб всі близькі родичі могли одночасно відпустити їх в небо під час останнього ритуалу.
Ми забезпечуємо
Виконання плану поховання будь-якої складності
Дивитися всі послуги
VIP-катафалк Mercedes-Benz E class
01
VIP-катафалк Mercedes-Benz E class
Правильний шлях надати церемонії прощання високого статусу – скористатись європейською послугою класу Premium як найвищим рівнем поваги до рідної людини.
Виклик ритуального агента
02
Виклик ритуального агента
Виклик ритуального агента – це відповіді на всі запитання, інформування про роботу всіх моргів і кладовищ, порада як правильно поховати людину згідно його віросповіданням, оформлення похорону та підготовка документів не виходячи з дому.
Драпірування місця поховання
03
Драпірування місця поховання
Надання красивого і акуратного зовнішнього вигляду місцю поховання з використанням кольорових тканин і штучного газону – не лише остання данина і пошана, але й краса та зручність за будь-якої погоди.
Катафалк класу стандарт Volvo
04
Катафалк класу стандарт Volvo
Урочиста прощальна церемонія високого рівня на катафалку Volvo 940 за розумні кошти – традиційна послуга класу Standart у Європейському Союзі.
Музичний супровід
05
Музичний супровід
Компанія «Петро Великий» пропонує під час організації похорону як традиційний духовий оркестр, так і сучасний музичний супровід з живим виконанням музичних творів саксофоністом і скрипалем.
Прижиттєвий договір на поховання
06
Прижиттєвий договір на поховання
Прижиттєвий договір – це одна з нових, але вже досить затребуваних ритуальних послуг у нашій державі. Настала черга його повноцінного виходу в світ.
Сингуматор (похоронний ліфт)
07
Сингуматор (похоронний ліфт)
Сучасний ліфт - це запорука того, що під час траурної церемонії опускання труни, і тим більше саркофага навіть найважчих моделей і великого за вагою тіла померлого нічого несподіваного не станеться.
VIP-катафалк Lincoln Town Car
08
VIP-катафалк Lincoln Town Car
Катафалк на базі президентського лімузину США – це розкіш, високий статус, урочистість церемонії завдяки живому панорамному вигляду з вікон салону дизайнерського вирішення композицій від професійних флористів.
VIP-похорон
09
VIP-похорон
Елітний похорон – це захід особливого рівня відповідальності, чітка організація якого доступна лише ритуальному агентству з великим досвідом роботи, широкими можливостями і вишколеним персоналом.
Юридичний супровід питань спадку
10
Юридичний супровід питань спадку
Питання спадкових правовідносин чітко визначені українським законодавством. Усі юридичні питання, пов’язані з супроводом спадку, допоможе вирішити юридичне бюро нашої компанії.