Особливості
Краса і комфорт
Крім краси самого заходу, проліт зграї білих голубів нагадає рідним і близьким: життя триває, він (вона) назавжди залишиться в пам’яті і наших серцях.
Новаторство
Новий вид церемонії з прольотом зграї білих голубів у заключній частині прощання.
Символ Святого Духа
У християнстві голуб - символ Святого Духа. Вважається, що душа померлого відлітає в небеса на крилах білого голуба. Взявши в руки птицю - останнього провідника у вічність, рідні нашіптують їй останні, найпотаємніші слова любові і вдячності покійному, потім відпускають голуба вгору. Прощаючись, душа описує довгі кола.
Вміти відпускати
Якщо немає змоги зробити це зусиллям волі, на допомогу приходять символічні жести обрядів, в яких закладена давня мудрість. Випускаючи в небо голуба, людина наче звільняється від жаху і болю, залишаючи в душі лише світлу печаль.
Життя триває!
Політ голубів стане ніби ковтком свіжого повітря, даниною пам’яті і ще раз нагадає: життя триває!
Остання почесть
Зазвичай родина замовляє кілька білих голубів, щоб всі близькі родичі могли одночасно відпустити їх в небо під час останнього ритуалу.
Ми забезпечуємо
Виконання плану поховання будь-якої складності
Дивитися всі послуги
Драпірування місця поховання
01
Драпірування місця поховання
Надання красивого і акуратного зовнішнього вигляду місцю поховання з використанням кольорових тканин і штучного газону – не лише остання данина і пошана, але й краса та зручність за будь-якої погоди.
Книга пам'яті "Людина епохи"
02
Книга пам'яті "Людина епохи"
Керівник Приватної фірми «Петро Великий» Алла Ландар дала життя новій послузі під час організації прощання з видатними особистостями у нашій державі.
Оформлення плану похорону
03
Оформлення плану похорону
Складання плану похорону, допомога в підготовці необхідного пакету документів нашими спеціалістами, замовлення комплексу послуг і товарів з усією необхідною атрибутикою в наших салонах.
Автобус VIP-супроводу Mercedes-Benz
04
Автобус VIP-супроводу Mercedes-Benz
Супровід процесії високого рівня, вишуканий дизайн салону з дизайнерським освітленням, двозонний клімат-контроль і підвищений рівень безпеки з набором спеціального обладнання Premium сегменту.
Виклик ритуального агента
05
Виклик ритуального агента
Виклик ритуального агента – це відповіді на всі запитання, інформування про роботу всіх моргів і кладовищ, порада як правильно поховати людину згідно його віросповіданням, оформлення похорону та підготовка документів не виходячи з дому.
Музичний супровід
06
Музичний супровід
Компанія «Петро Великий» пропонує під час організації похорону як традиційний духовий оркестр, так і сучасний музичний супровід з живим виконанням музичних творів саксофоністом і скрипалем.
VIP-похорон
07
VIP-похорон
Елітний похорон – це захід особливого рівня відповідальності, чітка організація якого доступна лише ритуальному агентству з великим досвідом роботи, широкими можливостями і вишколеним персоналом.
Транспорт супроводу похоронної процесії
08
Транспорт супроводу похоронної процесії
Транспорт - основа виконання плану похорону. Перевезення тіла померлого до дому, до моргу, на кладовище і до крематорію, до храму, до інших міст і регіонів, з-за кордону та до аеропортів. Виконується робота будь-якого рівня складності.
Катафалк класу стандарт Volvo
09
Катафалк класу стандарт Volvo
Урочиста прощальна церемонія високого рівня на катафалку Volvo 940 за розумні кошти – традиційна послуга класу Standart у Європейському Союзі.
Перевезення тіла померлого
10
Перевезення тіла померлого
Перевезення тіла  до моргу буде здійснено нашим спецтранспортом і нашим персоналом без посередників. У разі ненасильницької смерті, після засвідчення медиками і поліцією цього факту, ми надамо транспорт для перевезення тіла.