Ритуальний ліфт

alt
Особливості
Зручність і безпека
Сингуматор (похоронний ліфт) гарантовано убезпечить труну з тілом померлого від падіння, перекидання під час заключного акорду похоронної процесії
Статус
Нова для нас послуга високого рівня похорону – похоронний ліфт (сингуматор), що стала давно уже звичною в США, Канаді, Австралії та у Європейському Союзі
Урочистість процесу поховання
У зібраному вигляді пристрій виглядає бездоганно з естетичної точки зору і жодним чином не порушує стилістику похоронного обряду, а навпаки, надає церемонії урочистість і благородство
Нечутливі до погоди
Modern ritual elevators are reliable and insensitive to weather, and thanks to constructive simplicity they are easily transported and mounted on the place
Ніяких хвилювань
Справний, налагоджений механізм гарантує безаварійність процесу, чого не скажеш про традиційний спосіб, який виконується вручну
Безаварійне опускання
Гарантує плавне, рівне, естетичне, безпечне та безаварійне опускання труни в могилу
Траурне драпірування
Використання сингуматора з траурним драпіруванням могили надають урочистість церемонії поховання
Сингуматор - це норма поховання
Сингуматор - це не данина моді, а норма поховання і спосіб вираження свого ставлення до померлого
Ми забезпечуємо
Виконання плану поховання будь-якої складності
Дивитися всі послуги
Поховання з діагнозом Covid-19
01
Поховання з діагнозом Covid-19
Підприємством «Петро Великий» затверджений порядок поховання померлих з діагнозом Covid-19
Музичний супровід
02
Музичний супровід
Компанія «Петро Великий» пропонує під час організації похорону як традиційний духовий оркестр, так і сучасний музичний супровід з живим виконанням музичних творів саксофоністом і скрипалем.
Прижиттєвий договір на поховання
03
Прижиттєвий договір на поховання
Прижиттєвий договір – це одна з нових, але вже досить затребуваних ритуальних послуг у нашій державі. Настала черга його повноцінного виходу в світ.
Голуби
04
Голуби
Приватна фірма «Петро Великий» щорічно розширює коло ритуальних послуг населенню. Нова послуга – політ зграї білих голубів як вінець прощання з померлим.
Виїзна церемонія прощання
05
Виїзна церемонія прощання
Елітні VIP похорон - це жалобна церемонія, організація і оформлення якої вимагають серйозної підготовки, і де беруть участь багато співробітників компанії. Особливістю даної послуги є її статус.
Катафалк економ класу Volvo
06
Катафалк економ класу Volvo
Урочиста прощальна церемонія високого рівня за розумні кошти – традиційна послуга класу Standart у Європейському Союзі.
Перевезення тіла померлого
07
Перевезення тіла померлого
Перевезення тіла  до моргу буде здійснено нашим спецтранспортом і нашим персоналом без посередників. У разі ненасильницької смерті, після засвідчення медиками і поліцією цього факту, ми зможемо здійснити таке перевезення.
VIP-похорон
08
VIP-похорон
Елітний похорон – це захід особливого рівня відповідальності, чітка організація якого доступна лише ритуальному агентству з великим досвідом роботи, широкими можливостями і вишколеним персоналом.
Шатри
09
Шатри
Шатри на кладовищі під час похорону в європейських країнах і США давно вже стали необхідним і важливим атрибутом. Компанія “Петро Великий” надає максимально допустимий для наших кладовищ розмір шатра.
Книга пам'яті "Людина епохи"
10
Книга пам'яті "Людина епохи"
Керівник Приватної фірми «Петро Великий» Алла Ландар дала життя новій послузі під час організації прощання з видатними особистостями у нашій державі.