Ритуальний ліфт

alt
Особливості
Зручність і безпека
Сингуматор (похоронний ліфт) гарантовано убезпечить труну з тілом померлого від падіння, перекидання під час заключного акорду похоронної процесії
Статус
Нова для нас послуга високого рівня похорону – похоронний ліфт (сингуматор), що стала давно уже звичною в США, Канаді, Австралії та у Європейському Союзі
Урочистість процесу поховання
У зібраному вигляді пристрій виглядає бездоганно з естетичної точки зору і жодним чином не порушує стилістику похоронного обряду, а навпаки, надає церемонії урочистість і благородство
Нечутливі до погоди
Modern ritual elevators are reliable and insensitive to weather, and thanks to constructive simplicity they are easily transported and mounted on the place
Ніяких хвилювань
Справний, налагоджений механізм гарантує безаварійність процесу, чого не скажеш про традиційний спосіб, який виконується вручну
Безаварійне опускання
Гарантує плавне, рівне, естетичне, безпечне та безаварійне опускання труни в могилу
Траурне драпірування
Використання сингуматора з траурним драпіруванням могили надають урочистість церемонії поховання
Сингуматор - це норма поховання
Сингуматор - це не данина моді, а норма поховання і спосіб вираження свого ставлення до померлого
Ми забезпечуємо
Виконання плану поховання будь-якої складності
Дивитися всі послуги
VIP-катафалк Lincoln Town Car
01
VIP-катафалк Lincoln Town Car
Катафалк на базі президентського лімузину США – це розкіш, високий статус, урочистість церемонії завдяки живій панорамі з вікон салону дизайнерського вирішення від флориста.
VIP-похорон
02
VIP-похорон
Елітний похорон – це захід особливого рівня відповідальності, чітка організація якого доступна лише ритуальному агентству з великим досвідом роботи, широкими можливостями і вишколеним персоналом.
Виклик агента
03
Виклик агента
Виклик ритуального агента – це відповіді на всі запитання, інформування про роботу всіх моргів і кладовищ, порада як правильно поховати людину згідно його віросповіданням, оформлення похорону не виходячи з дому.
Шатри
04
Шатри
Шатри на кладовищі під час похорону в європейських країнах і США давно вже стали необхідним і важливим атрибутом. Компанія “Петро Великий” надає максимально допустимий для наших кладовищ розмір шатра.
Музичний супровід
05
Музичний супровід
Компанія «Петро Великий» пропонує під час організації похорону як традиційний духовий оркестр, так і сучасний музичний супровід з живим виконанням музичних творів саксофоністом і скрипалем.
Документи
06
Документи
Документи для кремації, для поховання в урні з прахом або традиційно в труні, для отримання лікарської довідки про смерть та Свідоцтва про смерть, для транспортування «Вантажу-200» – ось базовий список документів, які потрібно оформити і отримати.
Поховання з діагнозом Covid-19
07
Поховання з діагнозом Covid-19
Підприємством «Петро Великий» затверджений порядок поховання померлих з діагнозом Covid-19
Виїзна церемонія прощання
08
Виїзна церемонія прощання
Елітні VIP похорон - це жалобна церемонія, організація і оформлення якої вимагають серйозної підготовки, і де беруть участь багато співробітників компанії. Особливістю даної послуги є її статус.
Голуби
09
Голуби
Приватна фірма «Петро Великий» щорічно розширює коло ритуальних послуг населенню. Нова послуга – політ зграї білих голубів як вінець прощання з померлим.
Перенесення тіла померлого
10
Перенесення тіла померлого
Похоронний обряд включає в себе традиції, яких зазвичай дотримуються в кожній країні. Особлива увага при цьому завжди приділялася виносу труни з тілом покійного. Єдиним вірним рішенням є виклик досвідченої бригади із виносу компанії «Петро Великий».