Музичний супровід

alt
alt
alt
Особливості
Вибір
Музиканти на ваше прохання підготують музичні твори, які любила за життя померла особа, виконають побажання рідних і близьких
Сучасний рівень
Можливість вибору: окрім традиційного оркестру – живе виконання композицій музикантами під супровід кращих оркестрів світу на сучасній звуковій апаратурі
Професійна звукова апаратура
За бажанням рідних ми встановимо біля місця поховання або кремації професійну звукову апаратуру, мікрофони, сабвуфери, а також цифровий ревербиратор для об'ємного залового звучання.
Сучасний музичний супровід
Сучасний музичний супровід з живим виконанням музичних творів саксофоністом і скрипалем.
Традиційний духовий оркестр
Компанія «Петро Великий» пропонує під час організації похорону традиційний духовий оркестр
Формування настрою
Мелодія здатна проникати в душу і формувати настрій навіть під час прощальної церемонії
Великий список композицій
Список композицій досить великий, можлива підготовка окремого музичного твору на прохання рідних покійного. Традиції змінюються.
Професійна музична фонограма
Скрипаль і саксофоніст буде забезпечений професійною музичною мінусовою фонограмою із записом кращих оркестрів світу
Ми забезпечуємо
Виконання плану поховання будь-якої складності
Дивитися всі послуги
Перевезення тіла померлого
01
Перевезення тіла померлого
Перевезення тіла  до моргу буде здійснено нашим спецтранспортом і нашим персоналом без посередників. У разі ненасильницької смерті, після засвідчення медиками і поліцією цього факту, ми зможемо здійснити таке перевезення.
Перенесення тіла померлого
02
Перенесення тіла померлого
Похоронний обряд включає в себе традиції, яких зазвичай дотримуються в кожній країні. Особлива увага при цьому завжди приділялася виносу труни з тілом покійного. Єдиним вірним рішенням є виклик досвідченої бригади із виносу компанії «Петро Великий».
Виклик агента
03
Виклик агента
Виклик ритуального агента – це відповіді на всі запитання, інформування про роботу всіх моргів і кладовищ, порада як правильно поховати людину згідно його віросповіданням, оформлення похорону не виходячи з дому.
Голуби
04
Голуби
Приватна фірма «Петро Великий» щорічно розширює коло ритуальних послуг населенню. Нова послуга – політ зграї білих голубів як вінець прощання з померлим.
Катафалк економ класу Volvo
05
Катафалк економ класу Volvo
Урочиста прощальна церемонія високого рівня за розумні кошти – традиційна послуга класу Standart у Європейському Союзі.
Оформлення похорону
06
Оформлення похорону
Складання плану похорону, допомога в підготовці необхідного пакету документів нашими спеціалістами, замовлення комплексу послуг і товарів з усією необхідною атрибутикою в наших салонах.
Документи
07
Документи
Документи для кремації, для поховання в урні з прахом або традиційно в труні, для отримання лікарської довідки про смерть та Свідоцтва про смерть, для транспортування «Вантажу-200» – ось базовий список документів, які потрібно оформити і отримати.
VIP-похорон
08
VIP-похорон
Елітний похорон – це захід особливого рівня відповідальності, чітка організація якого доступна лише ритуальному агентству з великим досвідом роботи, широкими можливостями і вишколеним персоналом.
VIP-катафалк Mercedes-Benz
09
VIP-катафалк Mercedes-Benz
Правильний шлях надати церемонії прощання високого статусу – скористатись європейською послугою класу Premium як найвищим рівнем поваги до рідної людини.
Допомога і юридичний супровід питань спадку
10
Допомога і юридичний супровід питань спадку
Питання спадкових правовідносин чітко визначені українським законодавством. Усі юридичні питання, пов’язані з супроводом спадку, допоможе вирішити юридичне бюро нашої компанії.