Музичний супровід

alt
alt
alt
Особливості
Вибір
Музиканти на ваше прохання підготують музичні твори, які любила за життя померла особа, виконають побажання рідних і близьких
Сучасний рівень
Можливість вибору: окрім традиційного оркестру – живе виконання композицій музикантами під супровід кращих оркестрів світу на сучасній звуковій апаратурі
Професійна звукова апаратура
За бажанням рідних ми встановимо біля місця поховання або кремації професійну звукову апаратуру, мікрофони, сабвуфери, а також цифровий ревербиратор для об'ємного залового звучання.
Сучасний музичний супровід
Сучасний музичний супровід з живим виконанням музичних творів саксофоністом і скрипалем.
Традиційний духовий оркестр
Компанія «Петро Великий» пропонує під час організації похорону традиційний духовий оркестр
Формування настрою
Мелодія здатна проникати в душу і формувати настрій навіть під час прощальної церемонії
Великий список композицій
Список композицій досить великий, можлива підготовка окремого музичного твору на прохання рідних покійного. Традиції змінюються.
Професійна музична фонограма
Скрипаль і саксофоніст буде забезпечений професійною музичною мінусовою фонограмою із записом кращих оркестрів світу
Ми забезпечуємо
Виконання плану поховання будь-якої складності
Дивитися всі послуги
Організатор похорону
01
Організатор похорону
Організатор прийде на допомогу, позбавить родичів від клопоту з підготовки та організації траурних заходів, виголосить прощальну промову, розповість про життєвий шлях, стежитиме за порядком від початку церемонії до її завершення.
VIP-катафалк Lincoln Town Car
02
VIP-катафалк Lincoln Town Car
Катафалк на базі президентського лімузину США – це розкіш, високий статус, урочистість церемонії завдяки живій панорамі з вікон салону дизайнерського вирішення від флориста.
Книга пам'яті "Людина епохи"
03
Книга пам'яті "Людина епохи"
Керівник Приватної фірми «Петро Великий» Алла Ландар дала життя новій послузі під час організації прощання з видатними особистостями у нашій державі.
Транспорт для супроводу похоронної процесії
04
Транспорт для супроводу похоронної процесії
Смерть рідної людини – не лише горе для близьких, але й складне завдання в організації похорону. На допомогу прийде наша ритуальна служба: допомога в документальному супроводі похорону, на кладовищі і в крематорії.
Перенесення тіла померлого
05
Перенесення тіла померлого
Похоронний обряд включає в себе традиції, яких зазвичай дотримуються в кожній країні. Особлива увага при цьому завжди приділялася виносу труни з тілом покійного. Єдиним вірним рішенням є виклик досвідченої бригади із виносу компанії «Петро Великий».
Катафалк економ класу Volvo
06
Катафалк економ класу Volvo
Урочиста прощальна церемонія високого рівня за розумні кошти – традиційна послуга класу Standart у Європейському Союзі.
Драпірування місця поховання
07
Драпірування місця поховання
Надання красивого і акуратного зовнішнього вигляду місцю поховання з використанням кольорових тканин і штучного газону – не лише остання данина і пошана, але й зручність за будь-якої погоди.
Сингуматор (ліфт)
08
Сингуматор (ліфт)
Сучасний ліфт - це запорука того, що під час траурної церемонії опускання труни, і тим більше - саркофага навіть найважчих моделей і великого за вагою покійника - нічого несподіваного не станеться.
Виїзна церемонія прощання
09
Виїзна церемонія прощання
Елітні VIP похорон - це жалобна церемонія, організація і оформлення якої вимагають серйозної підготовки, і де беруть участь багато співробітників компанії. Особливістю даної послуги є її статус.
Перевезення тіла померлого
10
Перевезення тіла померлого
Перевезення тіла  до моргу буде здійснено нашим спецтранспортом і нашим персоналом без посередників. У разі ненасильницької смерті, після засвідчення медиками і поліцією цього факту, ми зможемо здійснити таке перевезення.