Історія успіху компанії «Петро Великий»

alt

Петро Пантелеймонович Погребний

У 1994 році, у непрості часи зародження та росту нашої держави, ця велика людина згуртувала навколо себе однодумців, даючи їм роботу, і тим самим надію.

alt

"Петро Великий" вже 27 років успішно працює на ринку ритуальних послуг

За цей час змінювалися закони і державні керівники, одні приватні фірми зникали, а інші з'являлися. Та все ж незмінним залишилось лідерство компанії "Петро Великий", закладене ще Петром Пантелеймоновичем Погребним. Він сам був прикладом першості, професіоналізму і якості роботи. 

Горе і смуток такі ж природні, як радість і щастя, водночас ми все ж працюємо у сфері особливій, що вимагає від працівників чималого вміння: співчуття, терпіння й людяності
Петро Пантелеймонович Погребний
alt

Алла Петрівна Ландар

Керівник компанії ""Петро Великий"

Сьогодні справу Петра Погребного успішно продовжують його діти. Тепер вже сімейний проект "Петро Великий", не втрачаючи основ, закладених його засновником, поєднує їх із сучасними напрямками у похоронній сфері.

alt
Дізнайтеся, що робить компанію "Петро Великий" кращою в своїй сфері
Про компанію

Компанія «Петро Великий» розширює коло своїх послуг 

Ритуальна компанія «Петро Великий» впродовж 28-ми років успішно працює на ринку ритуальних послуг. Сьогодні фірма входить до громадських рад при Кабінеті Міністрів України, Мінрегіоні, а також Міністерства охорони здоров’я, як багатьох інших. Нинішній керівник компанії «Петро Великий» Алла Ландар очолює Міжнародну асоціацію похоронних справ України, є Національним членом від України при Світовій Федерації Похоронних Операторів (FIAT-IFTA), входить до асоціації США (NFDA), представляє нашу державу на всіх конференціях, виставках похоронної індустрії та профільних з'їздах у багатьох країнах світу.