Голуби

Особливості
Краса і комфорт
Крім краси самого заходу проліт зграї білих голубів нагадає рідним і близьким: життя триває, він (вона) назавжди залишиться в пам’яті і наших серцях
Новаторство
Новий вид церемонії з прольотом у заключній частині зграї білих голубів у заключній частині прощання
Голуб - символ Святого Духа
У християнстві голуб - символ Святого Духа. Вважається, що душа померлого відлітає в небеса на крилах білого голуба. Взявши в руки птицю - останнього провідника у вічність, рідні нашіптують їй останні, найпотаємніші слова любові і вдячності покійному, потім відпускають голуба вгору. Прощаючись, душа описує довгі кола.
Страждання треба вміти відпускати
Якщо немає змоги зробити це зусиллям волі, на допомогу приходять символічні жести обрядів, в яких закладена давня мудрість. Випускаючи в небо голуба, людина наче звільняється від жаху і болю, залишаючи в душі лише світлу печаль
Життя триває!
Політ голубів стане ніби ковтком свіжого повітря, даниною пам’яті і ще раз нагадає: життя триває!
Ритуал останньої почесті
Зазвичай родина замовляє кілька білих голубів, щоб всі близькі родичі могли одночасно відпустити їх в небо під час останнього ритуалу
Ми забезпечуємо
Виконання плану поховання будь-якої складності
Дивитися всі послуги
Шатри
01
Шатри
Шатри на кладовищі під час похорону в європейських країнах і США давно вже стали необхідним і важливим атрибутом. Компанія “Петро Великий” надає максимально допустимий для наших кладовищ розмір шатра.
VIP-катафалк Lincoln Town Car
02
VIP-катафалк Lincoln Town Car
Катафалк на базі президентського лімузину США – це розкіш, високий статус, урочистість церемонії завдяки живій панорамі з вікон салону дизайнерського вирішення від флориста.
Прижиттєвий договір на поховання
03
Прижиттєвий договір на поховання
Прижиттєвий договір – це одна з нових, але вже досить затребуваних ритуальних послуг у нашій державі. Настала черга його повноцінного виходу в світ.
Транспорт для супроводу похоронної процесії
04
Транспорт для супроводу похоронної процесії
Смерть рідної людини – не лише горе для близьких, але й складне завдання в організації похорону. На допомогу прийде наша ритуальна служба: допомога в документальному супроводі похорону, на кладовищі і в крематорії.
Допомога і юридичний супровід питань спадку
05
Допомога і юридичний супровід питань спадку
Питання спадкових правовідносин чітко визначені українським законодавством. Усі юридичні питання, пов’язані з супроводом спадку, допоможе вирішити юридичне бюро нашої компанії.
Музичний супровід
06
Музичний супровід
Компанія «Петро Великий» пропонує під час організації похорону як традиційний духовий оркестр, так і сучасний музичний супровід з живим виконанням музичних творів саксофоністом і скрипалем.
Організатор похорону
07
Організатор похорону
Організатор прийде на допомогу, позбавить родичів від клопоту з підготовки та організації траурних заходів, виголосить прощальну промову, розповість про життєвий шлях, стежитиме за порядком від початку церемонії до її завершення.
Виклик агента
08
Виклик агента
Виклик ритуального агента – це відповіді на всі запитання, інформування про роботу всіх моргів і кладовищ, порада як правильно поховати людину згідно його віросповіданням, оформлення похорону не виходячи з дому.
Виїзна церемонія прощання
09
Виїзна церемонія прощання
Елітні VIP похорон - це жалобна церемонія, організація і оформлення якої вимагають серйозної підготовки, і де беруть участь багато співробітників компанії. Особливістю даної послуги є її статус.
Катафалк економ класу Volvo
10
Катафалк економ класу Volvo
Урочиста прощальна церемонія високого рівня за розумні кошти – традиційна послуга класу Standart у Європейському Союзі.