Голуби

Особливості
Краса і комфорт
Крім краси самого заходу проліт зграї білих голубів нагадає рідним і близьким: життя триває, він (вона) назавжди залишиться в пам’яті і наших серцях
Новаторство
Новий вид церемонії з прольотом у заключній частині зграї білих голубів у заключній частині прощання
Голуб - символ Святого Духа
У християнстві голуб - символ Святого Духа. Вважається, що душа померлого відлітає в небеса на крилах білого голуба. Взявши в руки птицю - останнього провідника у вічність, рідні нашіптують їй останні, найпотаємніші слова любові і вдячності покійному, потім відпускають голуба вгору. Прощаючись, душа описує довгі кола.
Страждання треба вміти відпускати
Якщо немає змоги зробити це зусиллям волі, на допомогу приходять символічні жести обрядів, в яких закладена давня мудрість. Випускаючи в небо голуба, людина наче звільняється від жаху і болю, залишаючи в душі лише світлу печаль
Життя триває!
Політ голубів стане ніби ковтком свіжого повітря, даниною пам’яті і ще раз нагадає: життя триває!
Ритуал останньої почесті
Зазвичай родина замовляє кілька білих голубів, щоб всі близькі родичі могли одночасно відпустити їх в небо під час останнього ритуалу
Ми забезпечуємо
Виконання плану поховання будь-якої складності
Дивитися всі послуги
Катафалк економ класу Volvo
01
Катафалк економ класу Volvo
Урочиста прощальна церемонія високого рівня за розумні кошти – традиційна послуга класу Standart у Європейському Союзі.
Шатри
02
Шатри
Шатри на кладовищі під час похорону в європейських країнах і США давно вже стали необхідним і важливим атрибутом. Компанія “Петро Великий” надає максимально допустимий для наших кладовищ розмір шатра.
Документи
03
Документи
Документи для кремації, для поховання в урні з прахом або традиційно в труні, для отримання лікарської довідки про смерть та Свідоцтва про смерть, для транспортування «Вантажу-200» – ось базовий список документів, які потрібно оформити і отримати.
Виклик агента
04
Виклик агента
Виклик ритуального агента – це відповіді на всі запитання, інформування про роботу всіх моргів і кладовищ, порада як правильно поховати людину згідно його віросповіданням, оформлення похорону не виходячи з дому.
Сингуматор (ліфт)
05
Сингуматор (ліфт)
Сучасний ліфт - це запорука того, що під час траурної церемонії опускання труни, і тим більше - саркофага навіть найважчих моделей і великого за вагою покійника - нічого несподіваного не станеться.
VIP-катафалк Mercedes-Benz
06
VIP-катафалк Mercedes-Benz
Правильний шлях надати церемонії прощання високого статусу – скористатись європейською послугою класу Premium як найвищим рівнем поваги до рідної людини.
Перенесення тіла померлого
07
Перенесення тіла померлого
Похоронний обряд включає в себе традиції, яких зазвичай дотримуються в кожній країні. Особлива увага при цьому завжди приділялася виносу труни з тілом покійного. Єдиним вірним рішенням є виклик досвідченої бригади із виносу компанії «Петро Великий».
Оформлення похорону
08
Оформлення похорону
Складання плану похорону, допомога в підготовці необхідного пакету документів нашими спеціалістами, замовлення комплексу послуг і товарів з усією необхідною атрибутикою в наших салонах.
Транспорт для супроводу похоронної процесії
09
Транспорт для супроводу похоронної процесії
Смерть рідної людини – не лише горе для близьких, але й складне завдання в організації похорону. На допомогу прийде наша ритуальна служба: допомога в документальному супроводі похорону, на кладовищі і в крематорії.
Автобус VIP-супроводу Mercedes-Benz
10
Автобус VIP-супроводу Mercedes-Benz
Супровід процесії високого рівня, вишуканий дизайн салону з дизайнерським освітленням, двозонний клімат-контроль і підвищений рівень безпеки з набором спеціального обладнання Premium сегменту.